O mnie.

Urodziłem się o miesiąc za wcześnie w lutową niedzielę dziewiętnastego w 1995 o wpół do drugiej w nocy. Gram, śpiewam, piszę, fotografuję, robię to co lubię. Staram się nie być chamski i nie obgadywać ludzi, czasami się jednak zapominam... Uczę się grać na organach, gram przelotnie na tuzinie innych instrumentów. Słucham jazzu i spokojnej, melancholijnej muzyki, chociaż nieraz lubię posłuchać ostrzejszych brzmień, ale to tylko wtedy, gdy jestem bardzo zły.

Fotografować lubię wszystko. Często są krajobrazy, a jeszcze częściej mój pies i osoby mi bliskie: moi przyjaciele, tudzież rodzina. Uwielbiam przerabiać zdjęcia, wybierać ostrość, kontrast i wypełnienie światłem. Czasem to samo zdjęcie po przeróbce wygląda na całkiem inne. Jeszcze bardziej od fotografowania lubię być fotografowanym.

Muzyka jaką wykonuję to przede wszystkim muzyka kościelna, gdyż kształcę się na organistę. Uwielbiam również improwizacje jazzowe. Chciałbym rozwijać swoje umiejętności głosowe. Piosenki jakie śpiewam to w większej mierze nostalgiczne ballady, chociaż nie brakuje też tzw. szlagierów. Za wzorzec muzyczny stawiam sobie  wspaniałego muzyka i piosenkarza jazzowego Andrzeja Dąbrowskiego. Chciałbym mieć taki wspaniały głos jak On.

W wolnych chwilach pisuję sobie malutkie wierszowanki, takie o niczym. Po prostu gdy muszę się na kimś wyżyć, albo z czegoś wyżalić przelewam to na papier. Napisałem jedną powiastkę, wysłałem ją na wojewódzki Konkurs Bajek Profilaktycznych i wraz z innymi z małopolskiego została w nakładzie tysiąca egzemplarzy wydana. Najlepsze jest to, że teraz czytając , zastanawiam się jak to coś  mogło się tak spodobać, żeby aż wyróżnienie :)

Myślę, że możecie dowiedzieć się o mnie więcej ;D